Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego ogłosiła nabór do programu liderskiego LABiB. Udział w programie otwiera szanse ma rozwój kompetencji, sieci kontaktów oraz udział w konkursach grantowych.

Udział w programie umożliwia zdobycie nowych kompetencji i umiejętności i daje szansę na refleksję nad swoją pozycją i przyszłością zawodową. Uczestnicy programu wezmą udział w cyklu warsztatów, spotkań, wydarzeń nastawionych na rozwój umiejętności, wiedzy i kompetencji.

Do programu mogą się zgłaszać bibliotekarki i bibliotekarze, pracujący publicznych, pedagogicznych, szkolnych, naukowych i innych. Organizatorzy planują przyjąć do bieżącej edycji programu 10 osób.

Żeby zgłosić się do programu trzeba zarejestrować się na portalu www.labib.pl, pozyskać rekomendację od członka sieci LABiB lub osoby z zespołu Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego lub innej organizacji/instytucji/osoby oraz wypełnić formularz rejestracyjny. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 22 sierpnia 2016 r. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Programu Rozwoju Bibliotek (link poniżej).

Program liderski LABiB