Cenisz treści publikowane w serwisie MenedżerKultury.pl? Wesprzyj działalność Fundacji MenedżerKultury.pl, która obecnie jest wydawcą serwisu.

Serwis MenedżerKultury.pl powstał w 2015 r. jako niekomercyjna inicjatywa mająca na celu wspieranie menedżerów i animatorów kultury oraz osób realizujących projekty kulturalne i społeczne pracujących na rzecz publicznych instytucji kultury, jak i organizacji pozarządowych. Publikowane treści, w tym specjalistyczne publikacje, udostępniane są nieodpłatnie (w odróżnieniu od większości serwisów o podobnej tematyce). Od momentu wszystkie koszty związane z funkcjonowaniem serwisu pokrywane były z pieniędzy prywatnych.

W związku z zamiarem rozwijania i profesjonalizowania działalności serwisu we wrześniu 2019 r. powołana została Fundacja MenedżerKultury.pl. W związku z powołaniem fundacji postanowiliśmy uruchomić możliwość wspierania darowiznami działalności serwisu. W tym celu nawiązaliśmy współpracę z serwisem wpłacam.ngo.pl. Dzięki temu możesz przekazać darowiznę za pośrednictwem platformy płatniczej PayU.

Zanim to zrobisz zapoznaj się z REGULAMINEM ŚWIADCZENIA USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ (DAROWIZN PRZEKAZYWANYCH ZA POMOCĄ WPLACAM.NGO.PL)