Wkrótce rusza rekrutacja do Akademii Menedżerów Muzycznych. Wśród wykładowców są legendy polskiego rynku muzycznego.

Akademia przygotowuje do profesjonalnego zarządzania muzyką, kształci kadry menedżerskie do współpracy z artystami oraz do skutecznego działania na rynku muzycznym. Wykładowcami Akademii są jedne z najważniejszych osób na polskim rynku muzycznym: właściciele wytwórni muzycznych, prawnicy specjalizujący się w prawie autorskim, organizatorzy największych koncertów, ludzie współpracujący z artystami światowego formatu, realizatorzy, producenci muzyczni.

Program nauczania został skonsultowany z ekspertami rynku muzycznego. Przedmioty są tak dobrane, by przyszły menedżer w pełni odnajdywał się w środowisku, w jakim będzie pracował. Od zajęć z historii muzyki, przez przedmioty związane z organizacją tras koncertowych, promocję w mediach, wizerunek sceniczny, prawo, po proces produkcji płyt i klipów. Oprócz zajęć teoretycznych, będzie dużo praktyki. Konkretne przykłady i rozwiązania, które pokażą w jaki sposób osiągać założone cele.

Rekrutacja rusza 18 kwietnia i potrwa do końca września 2016 r. Pierwsze zajęcia odbędą się 8 października. Miejscem zajęć będzie Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie. Warunkiem uczestnictwa jest ukończenie 16. roku życia. Koszt udziału to 7 tys. zł, ale podczas rekrutacji będzie wiele atrakcyjnych promocji i zniżek. Aktualności należy szukać na stronie Akademii Menedżerów Muzycznych.

Akademia Menedżerów Muzycznych

loga + www-05

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.