Organizator “obciął” dotację podmiotową? Straciłeś przychody z biletów oraz zajęć? A może w związku z pandemią spadły koszty funkcjonowania Twojej instytucji? Podziel się wiedzą i opinią! Weź udział w badaniu ekonomicznych skutków pandemii COVID-19 w samorządowych instytucjach kultury!

Celem badania pt. “Ekonomiczne skutki pandemii w samorządowych instytucjach kultury” jest dostarczenie wiedzy na temat zmian w wysokości przychodów i kosztów funkcjonowania instytucji kultury oraz podejmowanych w związku z tym działań organizacyjnych podejmowanych przez dyrektorów instytucji kultury w związku z pandemią COVID-19.

O udział w badaniu prosimy dyrektorów samorządowych instytucji kultury. Badanie jest całkowicie anonimowe i jego trakcie nie będą zbierane ani przetwarzane dane osobowe. Zbiorcze dane po opracowaniu zostaną opublikowane na stronie MenedżerKultury.pl oraz udostępnione wszystkim zainteresowanym podmiotom.

Wypełnij formularz umieszczony poniżej lub otwórz go w nowym oknie – kliknij! 

Wzór formularza badania “Ekonomiczne skutki pandemii w samorządowych instytucjach kultury” w formacie pdf możesz pobrać tutaj.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.