Trwają nabory do pracy w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Centrum poszukuje kierowników dwóch działów oraz trenera- coacha.

Aktualnie w Centrum Nauki Kopernik do obsadzenia są stanowiska: Kierownika Działu Organizacyjnego, Kierownika Działu Prawnego i Zamówień Publicznych oraz Specjalisty – Trenera/coacha.

Aby ubiegać się o stanowisko Kierownika Działu Organizacyjnego trzeba mieć wyższe wykształcenie (preferowane: zarządzanie, administracja), 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku oraz min. 2 lata doświadczenia w kierowaniu zespołem.

Kandydat na Kierownika Działu Prawnego i Zamówień Publicznych powinien mieć wykształcenie prawnicze (pożądany wpis na listę radców prawnych lub adwokatów), doświadczenie w obsłudze prawnej w szczególności w zamówieniach publicznych oraz min. dwuletnie doświadczenie w kierowaniu zespołem.

Żeby zostać Specjalistą – Trenerem/coachem konieczne jest posiadanie wyższego wykształcenia oraz kursu trenerskiego (podstawowego i zaawansowanego) a także minimum 5-letniego doświadczenia trenerskiego i minimum 10-letniego doświadczenia zawodowego.

Nabory na Kierownika Działu Organizacyjnego oraz Kierownika Działu Prawnego i Zamówień Publicznych trwa do 10 stycznia a Specjalisty – Trenera/coacha do 11 stycznia.Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Centrum Nauki Kopernik.

 

Fot. Alina Zienowicz/Wikimedia Commons. Licencja CC BY-SA 3.0 na podstawie Wikimedia Commons

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.