System ERP w instytucji kultury? Dla niektórych to standard. Toruńska Agenda Kulturalna od lat korzysta z technologii wspomagających zarządzanie instytucją i produkcję wydarzeń. Teraz chce się podzielić swoimi doświadczeniami i zaprasza na webinarium „Cyfrowa transformacja instytucji – czy warto i dlaczego tak”.

– W naszej pracy aktywnie korzystamy z rozwiązań technologicznych. Są nimi np. mappingi 3D, wyświetlane podczas Bella Skyway Festival na budynkach użyteczności publicznej. – opowiada Przemysław Draheim z Toruńskiej Agendy Kulturalnej.

W działalności Toruńskiej Agendy Kulturalnej technologii nie brakuje. Instytucja organizuje m.in. teatry uliczne z ruchomymi konstrukcjami, koncerty na wodzie, widowiska w powietrzu czy wspomniany Bella Skyway Festival – międzynarodowy festiwal światła, który odwiedza co roku ponad 400 tysięcy widzów. Wszystkie te wydarzenia są napędzane technologią.

Jak wygląda zarządzanie instytucją kultury, która aktywnie bierze udział w cyfrowej transformacji kultury? Na to oraz wiele innych pytań odpowiedzą goście z Toruńskiej Agendy Kulturalnej podczas webinaru dedykowanego sektorowi kultury.

25 listopada o godz. 10:00 odbędzie się bezpłatny webinar „Cyfrowa transformacja instytucji – czy warto i dlaczego tak”.

Na spotkaniu zostaną poruszone tematy:

  • jaka czeka nas przyszłość pod kątem cyfrowej transformacji w kulturze,
  • jak usprawnić prowadzenie księgowości i zarządzanie projektami w instytucji kultury: dlaczego księgowa w Toruńskiej Agendzie Kulturalnej to nie tylko księgowa,
  • jak budżetować oraz rozliczać wykorzystywane środków,
  • dlaczego system ERP, który powszechnie jest stosowany w biznesie, jest niezbędny przy wprowadzaniu cyfrowej transformacji w sektorze kultury.

Webinar jest częścią cyklu bezpłatnych spotkań online „Biznes Trendy. Cyfrowa transformacja”, podczas których przedsiębiorcy dyskutują o praktycznym wykorzystaniu rozwiązań informatycznych w swojej pracy.

Zapisy na webinar „Cyfrowa transformacja instytucji – czy warto i dlaczego tak” – kliknij!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.