Trwa nabór do programu „Zaproś nas do siebie!” kierowanego do ośrodków kultury. Tegoroczna edycja nawiązuje do stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Program „Zaproś nas do siebie!” jest realizowany przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu Kadra Kultury. Tematyka Projektu będzie dotyczyła budowania oferty programowej instytucji kultury opartej na tożsamości lokalnej (edukacja artystyczna, edukacja kulturalna, dziedzictwo materialne, dziedzictwo niematerialne, współpraca z mieszkańcami, organizacja wydarzeń kulturalnych).

Projekt składa się z Warsztatu Inauguracyjnego, pięciu Wizyt Studyjnych, Wizyty Podsumowującej, trzech Warsztatów dla Dyrektorów, webinariów, zadań zespołowych.

Program kierowany jest do samorządowych instytucji kultury, które są gotowe do aktywnego uczestnictwa w programie, chcą czerpać z lokalnych zasobów kulturowych i nie boją się zmian. Realizatorzy programu instytucjom, które wezmą w nim udział, gwarantują zaangażowanie w proces zmieniający cały zespół – od dyrektora po pracowników.

Do programu zakwalifikowanych zostanie 20 instytucji. Zgłoszenia do programu można nadsyłać do 11 marca 2018 r. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Narodowego Centrum Kultury

Zaproś nas do siebie! – nabór

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.