Stowarzyszenie Dyrektorów Samorządowych Instytucji Kultury zaprasza do udziału w kolejnym seminarium realizowanym w ramach projektu „Bariery rozwojowe i ukryte potencjały lokalnych instytucji kultury. Rekomendacje zmian systemowych”.

Projekt jest realizowany w ramach programu „Kultura małych i średnich miast – Otwarta Grupa Robocza” będącego częścia „Dolnośląskiej Platformy ESK 2016+”. Celem projektu jest wypracowanie rekomendacji dotyczących zmian systemowych w kulturze, zwłaszcza w odniesieniu do domów, ośrodków i centrów kultury.

Seminarium pt. „Czy dom kultury może być spółką z o.o.?” odbędzie się 30 maja 2016 r. w Muzeum Zamek Bolków w Bolkowie – ul. Zamkowa 1, 59-420 Bolków.

Będzie ono poświęcone m.in. dyskusji różnych formach prowadzenia działalności kulturalnej oraz zarządzania instytucjami kultury.

Seminarium trwać będzie od godz. 10.00 do godz. 16.30. Udział w nim jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają obiad i przerwy kawowe. Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia do udziału należy wysyłać poprzez formularz rejestracyjny.

Czy dom kultury może być spółką z o.o.? – zgłoszenia

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.