Stowarzyszenie Dyrektorów Samorządowych Instytucji Kultury zaprasza do udziału w seminarium realizowanym w ramach projektu „Bariery rozwojowe i ukryte potencjały lokalnych instytucji kultury. Rekomendacje zmian systemowych”.

Projekt jest realizowany w ramach programu „Kultura małych i średnich miast – Otwarta Grupa Robocza” będącego częścia „Dolnośląskiej Platformy ESK 2016+”. Celem projektu jest wypracowanie rekomendacji dotyczących zmian systemowych w kulturze, zwłaszcza w odniesieniu do domów, ośrodków i centrów kultury.

Pierwsze seminarium pt. „Czy domy kultury potrzebują własnej ustawy?” odbędzie się 9 maja 2016 r. w Centrum Kultury w Kamiennej Górze – ul. Kościuszki 4, 58-400 Kamienna Góra. Będzie ono poświęcone m.in. dyskusji o potrzebie (lub jej braku) regulacji prawnych dotyczących działalności domów, ośrodków i centrów kultury.

Seminarium trwać będzie od godz. 10.00 do godz. 16.30. Udział w nim jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają o obiad i przerwy kawowe. Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia do udziału należy wysyłać poprzez formularz rejestracyjny.

Czy domy kultury potrzebują własnej ustawy? – zgłoszenia

Motyw graficzny

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.