Kandydat na dyrektora Dzielnicowego Ośrodka Kultury Ursynów nadal poszukiwany. Warszawski ratusz ogłosił drugi konkurs. Mogą w nim startować ludzie z doświadczeniem w nie tylko w instytucjach kultury, ale również w organizacji pozarządowej lub firmie.

Pierwszy konkurs, ogłoszony w marcu tego roku nie przyniósł rozstrzygnięcia. Żeby stanąć do trwającego obecnie konkursu trzeba mieć wykształcenie magisterskie oraz minimum 4-letnie doświadczenie zawodowe w działalności w obszarze kultury i minimum 4-letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu zespołem.

Preferowani będą kandydaci m. in. z doświadczeniem w kreowaniu, organizowaniu i promocji wydarzeń kulturalnych, zajęć z zakresu edukacji kulturalnej oraz innych działań i inicjatyw kulturalnych. Pożądana jest również wiedza specjalistyczna z zakresu organizowania imprez masowych oraz znajomość zagadnień związanych z pozyskiwaniem środków pozabudżetowych, w tym unijnych, na realizację projektów kulturalnych.

Kandydaci wraz z dokumentami aplikacyjnymi muszą złożyć autorską koncepcję programową, zawierającej również koncepcję organizacyjną, obejmującej okres 3 lat. Koncepcja musi uwzględniać zapisy statutu oraz warunki organizacyjno-finansowego odnoszące się do uruchomienia działalności Dzielnicowego Ośrodka Kultury Ursynów. Powinna też wpisywać się w strategiczne dokumenty Miasta Stołecznego Warszawy (ze szczególnym uwzględnieniem zapisów ujętych w programie Miasto kultury i obywateli. Program rozwoju kultury w Warszawie do roku 2020. Założenia oraz Warszawski Program Edukacji Kulturalnej).

Aplikacje można składać do 28 lipca 2017 r. Szczegółowe informacje dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej Miasta Stołecznego Warszawy.

Konkurs na dyrektora Dzielnicowego Ośrodka Kultury Ursynów

 

Fot. Urząd Dzielnicy Ursynów

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.