Ruszyła rekrutacja do Programu Liderzy Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności, unikatowego i kompleksowego programu wsparcia i rozwoju Liderów działających na rzecz swojego lokalnego środowiska.

Do XV edycji programu mogą się zgłaszać osoby z min. trzyletnim doświadczeniem w działalności społecznej, zarówno w organizacjach pozarządowych, samorządzie, instytucjach lokalnych, biznesie, jak i grupach nieformalnych. Konieczne jest doświadczenie w przewodzeniu inicjatywom, angażowaniu innych do działania. Program jest otwarty dla osób, które wprowadzają znaczącą zmianę dla lokalnego środowiska. Preferowane będą osoby, które miały okazję zrealizować przynajmniej jeden projekt w ramach  programów Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Uczestnicy programu wezmą udział w czterech zjazdach szkoleniowych, w trakcie których nauczą się, jak jeszcze skuteczniej angażować ludzi wokół swoich celów i wzmacniać swój wpływ w środowisku, zarządzać zespołem i utrzymywać jego motywację, budować dialog tam, gdzie inni widzą tylko konflikt. Uczestnicy programu będą również korzystać ze wsparcia tutora – osoby, która będzie opiekunem i doradcą.

Liczba absolwentów dotychczasowych czternastu edycji programu wynosi ponad 660 osób. W grupie tej jest wielu menedżerów, animatorów kultury i bibliotekarzy.

Udział w programie jest bezpłatny. Jedynym kosztem jest dojazd na szkolenia, które będą odbywały się pod Warszawą.

Nabór zgłoszeń do XV edycji Programu trwa do 11 marca 2019 r. Żeby się zgłosić należy się zarejestrować się na naszej programu a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Program Liderzy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności – rekrutacja

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.