Pracujesz w muzeum, bibliotece lub domu kultury? Chcesz się dowiedzieć, co przyciąga uwagę odwiedzających? Zapełnić swoje sale aktywnymi uczestnikami? Poznać przedstawicieli podobnych instytucji? Weź udział w bezpłatnym Seminarium EPALE: „Pokłady kultury – edukacja dorosłych na fali”.

Biorąc udział w seminarium poznasz:

  • metody angażowania publiczności w działania edukacyjne,
  • inspirujące historie z poradnika edukacji kulturowej,
  • nowoczesne technologie, które pomogą w atrakcyjnym przekazie
  • przepis na wniosek Erasmus+

Seminarium odbędzie się w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku. Termin zgłoszeń upływa 20 września 2019 r. Liczba miejsc ograniczona. Udział w seminarium jest bezpłatny.  Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie aktywnego konta lub rejestracja na Platformie EPALE.

Szczegółowe informacje na temat seminarium oraz link do formularza rejestracyjnego dostępne są na stronie EPALE – Elektronicznej platformy na rzecz uczenia się dorosłych w Europie.

Seminarium EPALE to cykl spotkań, których celem jest promowanie wysokiej jakości uczenia się dorosłych w Europie. Spotkania, kierowane do osób uczących dorosłych oraz odpowiedzialnych za ich rozwój, są okazją do wymiany doświadczeń, a przez to do doskonalenia kompetencji zawodowych.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.