Prezydent Gorzowa Wielkopolskiego Jacek Wójcicki ogłosił konkursy na dyrektorów Miejskiego Centrum Kultury oraz Miejskiego Ośrodka Sztuki.

Żeby stanąć do konkursów trzeba mieć wyższe wykształcenie, min. 5 lat stażu pracy, w tym min. 3 lata na stanowiskach kierowniczych lub samodzielnych związanych z działalnością kulturalną. Niezbędna jest również wiedza wiedza z zakresu marketingu w działalności kulturalnej oraz wiedza z zakresu ekonomii i mechanizmów rynkowych.

W konkursach preferowani będą absolwenci studiów podyplomowych, szkoleń lub kursów związanych z zarządzaniem a także osoby z doświadczeniem doświadczenie w realizacji projektów kulturalnych oraz pozyskiwaniu pozabudżetowych środków finansowych.

Dokumenty aplikacyjne można składać do 4 lipca 2016 r. Szczegółowe informacje dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej Gorzowa Wielkopolskiego.

Konkurs na dyrektora Miejskiego Centrum Kultury w Gorzowie Wielkopolskim

Konkurs na dyrektora Miejskiego Ośrodka Sztuki w Gorzowie Wielkopolskim

Na fot. Amfiteatr w Parku im. H. Siemiradzkiego w Gorzowie Wielkopolskim, którym zarządza Miejskie Centrum Kultury (www.amfiteatr.mckgorzow.pl)

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.