Trwa nabór do konkursu „Spółdzielnia pomysłów”, którego celem jest wspieranie idei współdziałania wśród społeczności lokalnych. W konkursie można wygrać 10 tys. zł na realizację projektu społecznego.

W ideę konkursu wpisuje się każdy projekt, którego celem jest wsparcie i zintegrowanie lokalnej społeczności we wspólnym działaniu. Do konkursu można zgłaszać zarówno inicjatywy związane z namacalną zmianą w przestrzeni (np. stworzenie miejsca spotkań dla lokalnej społeczności), jak również projekty wydarzeń i aktywności ukierunkowanych na współdziałanie i integrację.

Uczestnikami Konkursu mogą być osoby fizyczne, którym bliska jest idea współdziałania i chcą zmienić swoją okolicę na lepsze, angażując przy tym inne osoby w swoją inicjatywę oraz stowarzyszenia i fundacje. Organizatorem konkursu jest Spółdzielcza Grupa Bankowa SGB-Bank S.A.

W konkursie można uzyskać otrzymać wsparcie w kwocie do 10.000 zł. Regulamin przewiduje przyznanie trzech nagród w tej wysokości, z czego jeden zwycięski projekt będzie pochodzić z miasta na prawach powiatu a dwa pozostałe projekty będą pochodzić z gminy nie będącej miastem na prawach powiatu.

Projekty konkursowe można zgłaszać do 7 listopada 2016 r. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Społecznik 2.0.

Spółdzielnia pomysłów – nabór

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.