Stowarzyszenie Dyrektorów Samorządowych Instytucji Kultury zaprasza do udziału w kolejnym seminarium realizowanym w ramach projektu „Bariery rozwojowe i ukryte potencjały lokalnych instytucji kultury. Rekomendacje zmian systemowych”.

Projekt jest realizowany w ramach programu „Kultura małych i średnich miast – Otwarta Grupa Robocza” będącego częścią „Dolnośląskiej Platformy ESK 2016+”. Celem projektu jest wypracowanie rekomendacji dotyczących zmian systemowych w kulturze, zwłaszcza w odniesieniu do domów, ośrodków i centrów kultury.

Ostatnie już seminarium w ramach projektu pt. „Po co instytucji kultury organizator? Po co organizatorowi instytucja?” odbędzie się w dniu 7 listopada 2016 r. w Miejskim Domu Kultury w Lubaniu – Kościuszki 4, 59-800 Lubań. Gościem seminarium będzie dr Joanna Orlik, dyrektorka Małopolskiego Instytutu Kultury w Krakowie.

Seminarium rozpocznie się o godz. 11.00 a zakończy ok. godz. 16.30. Udział w nim jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają posiłek. Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia do udziału należy wysyłać poprzez formularz rejestracyjny.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.