Trwa nabór zgłoszeń do drugiej edycji konkursu „Innowacyjny Menedżer Kultury”, kierowanego do menedżerów instytucji kultury i organizacji pozarządowych z terenu Województwa Mazowieckiego stosujących innowacyjne rozwiązania w zakresie zarządzania w kulturze.

Celem konkursu jest rozpowszechnienie inspirujących nowości w zarządzaniu w kulturze, a także promocja laureatów, którzy te nowoczesne koncepcje realizują. Kandydatów do nagrody mogą zgłaszać instytucje kultury i organizacje pozarządowe, działające na terenie województwa mazowieckiego; kandydaci mogą również zgłaszać swój udział osobiście.

Zgłoszenie konkursowe powinno zawierać dane wnioskodawcy, dane kandydata i jego notę biograficzną, informację o reprezentowanej instytucji/organizacji, szczegółowe uzasadnienie wniosku z udokumentowaną charakterystyką maks. dwóch – zrealizowanych lub wdrożonych do 31 grudnia 2017 roku – rozwiązań edukacyjnych, animacyjnych, organizacyjnych, inwestycyjnych, promocyjnych lub badawczych. Do formularza zgłoszeniowego można dołączyć prezentację multimedialną prezentującą kandydata i wybrane innowacyjne rozwiązania oraz rekomendacje.

Kandydatury można zgłaszać w formie elektronicznej, przesyłając skan komputerowo wypełnionego i podpisanego odręcznie formularza zgłoszeniowego na adres: imk@mik.waw.pl.

Nabór trwa do 10 czerwca 2018. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Mazowieckiego Obserwatorium Kultury.

W ub. roku wśród laureatów konkursu znaleźli się: Marcin Jasiński, dyrektor Bemowskiego Centrum Kultury, Anna Grunwald, kierownik działu naukowo-oświatowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie i Muzeum dla Dzieci oraz Jacek Emil Szczepański, dyrektor Muzeum Historycznego w Legionowie.

Konkurs „Innowacyjny Menedżer Kultury”

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.