Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ogłosił kolejną edycję konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu wiedzy o teatrze, widowisku i performansie.

Celem Konkursu jest popularyzacja osiągnięć najmłodszych adeptów polskiej wiedzy o teatrze, nauki o widowiskach i performatyki, propagowanie nowych metod i tematów badań oraz popularyzacja wiedzy o teatrze, widowiskach i performansach. W Konkursie mogą brać udział prace magisterskie obronione w roku akademickim 2015/2016.

Prace na Konkurs zgłaszane są przez ich promotorów, którzy dołączają do zgłaszanych prac swoje rekomendacje. W przypadkach szczególnych praca może być zgłoszona przez inną osobę, w tym przez jej autorkę/autora. Wówczas należy do niej dołączyć rekomendację (recenzję) pracownika naukowego uczelni wyższej.

Nagrody w konkursie mają charakter finansowy, jednak regulamin nie określa ich wysokości. Prace należy przesyłać do 31 października 2016 (decyduje data stempla pocztowego), na adres Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego, 00-467 Warszawa, ul. Jazdów 1 (z dopiskiem „Konkurs na pracę magisterską”) oraz w formie elektronicznej na adres mailowy: konkurs.magisterski@instytut-teatralny.pl. Uroczyste ogłoszenie wyników odbędzie się 27 marca 2017 roku.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.