Narodowe Centrum Kultury rozpoczyna nowy projekt. „Kultura. Rozwój. Polityka. O tworzeniu i realizacji miejskich polityk kulturalnych”. Skierowany jest on do urzędników samorządu terytorialnego, których interesuje rozwój miejskiej polityki kulturalnej.

Do tych, którzy rozumieją potencjał kultury i chcą zdobyć praktyczną wiedzę nt. sposobów wykorzystywania go w działaniu na rzecz miasta i jego mieszkańców. Jest propozycją zarówno dla tych, którzy już mają doświadczenie w tym zakresie, jak i dla tych, którzy chcą coś zmienić, mają pomysły na konkretne działania, ale nie wiedzą jak i gdzie zacząć.

Szkolenie obejmuje cykl trzech trzydniowych spotkań (ponad 40 godzin), które nie tylko mają wyposażyć w niezbędną wiedzę, zainspirować do działania, ale także wesprzeć wdrożenie pomysłów, które pojawią się podczas spotkania. Elementy szkolenia będą przeplatać się z pracą warsztatową oraz indywidualnymi konsultacjami – tak, żeby każdy z uczestników miał okazję pracować nad konkretnymi, użytecznymi dla swojego miasta rozwiązaniami.

Rejestracja na szkolenie trwa do 6 września. Koszt udziału w szkoleniach wynosi 1500 zł. Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie Narodowego Centrum Kultury – kliknij poniżej.

Kultura. Rozwój. Polityka. O tworzeniu i realizacji miejskich polityk kulturalnych

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.