Trwa nabór na najciekawsze dobre praktyki z zakresu animacji i edukacji kulturowej w ramach Lubuskiej Giełdy Dobrych Praktyk. Mile widziani są również goście spoza regionu.

Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze w ramach projektu Kultura Tędy zaprasza na Lubuską Giełdę Dobrych Praktyk, która odbędzie się podczas V Lubuskiego Forum Kultury.

Celem tego wydarzenia jest pokazanie uczestnikom ciekawych pomysłów działania w obrębie edukacji i animacji kulturowej skierowanej do dzieci i młodzieży, przedstawienie mechanizmów działania w konkretnych projektach, rozwiązywania napotkanych trudności podczas ich realizacji oraz budowania partnerstw międzysektorowych.

W tym celu Regionalne Centrum Animacji Kultury ogłasza nabór na najciekawsze dobre praktyki z zakresu animacji i edukacji kulturowej. Zgłaszać się mogą realizatorzy projektów z całej Polski.

Lubuska Giełda Dobrych Praktyk odbędzie się 17 listopada 2016 r. w Nowej Soli. Program wydarzenia przewiduje m. in. prezentacje gości, konsultacje stolikowe oraz warsztaty kreatywne. Zgłoszenia należy nadsyłać do 15 października. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie organizatora.

Lubuska Giełda Dobrych Praktyk

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.