Trwa rekrutacja do Programu Liderzy Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności. Wśród absolwentów poprzednich edycji programu jest wielu menedżerów i animatorów kultury.

Do programu mogą zgłaszać się osoby, które mają min. trzyletnie doświadczeniem w działalności społecznej, zarówno w organizacjach pozarządowych, samorządzie, instytucjach lokalnych, biznesie, jak i grupach nieformalnych a ponadto są doświadczeni w przewodzeniu inicjatywom, angażowaniu innych do działania. W naborze preferowane będą osoby, które miały okazję zrealizować przynajmniej jeden projekt w ramach wybranego programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Uczestnicy programu wezmą udział w czterech zjazdach szkoleniowych, w trakcie których nauczą się, jak jeszcze skuteczniej angażować ludzi wokół swoich celów i wzmacniać swój wpływ w środowisku, zarządzać zespołem i utrzymywać jego motywację, budować dialog tam, gdzie inni widzą tylko konflikt. Uczestnicy programu będą również korzystać ze wsparcia tutora – osoby, która będzie opiekunem i doradcą.

Udział w programie jest bezpłatny. Jedynym kosztem jest dojazd na szkolenia, które będą odbywały się pod Warszawą.

Nabór zgłoszeń do XIV edycji Programu trwa do 7 marca 2018 r. Żeby się zgłosić należy się zarejestrować się na naszej programu a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Program Liderzy Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności – nabór

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.