Ruszyła rejestracja na Ogólnopolską Giełdę Projektów organizowaną przez Narodowe Centrum Kultury.

Ogólnopolska Giełda Projektów to organizowane przez Narodowe Centrum Kultury coroczne spotkanie wszystkich animatorów kultury i edukatorów. Tegoroczne hasło przewodnie to “animacja + przestrzeń publiczna”.

Piąta edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 7-8 grudnia 2015 roku w nowej siedzibie Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach przy ulicy Raciborskiej 50 dzięki współpracy z Instytucją Kultury Katowice – Miasto Ogrodów, Regionalnym Ośrodkiem Kultury w Katowicach i Akademią Sztuk Pięknych.

Pierwszego dnia zaprezentowane zostanie 20 projektów, które w najciekawszy sposób łączą animację z zagadnieniem przestrzeni publicznej. Drugiego odbywać się będą warsztaty i konsultacje z ekspertami. Nie zabraknie również kulturalnych wydarzeń towarzyszących.

Ogólnopolska Giełda Projektów to wyjątkowa okazja do spotkania animatorów kultury i edukatorów z całej Polski, wymiany doświadczeń i podnoszenia swoich kompetencji.

Rejestracja trwa do 14 listopada. Szczegółowe informacje i program wydarzenia dostępne są w serwisie PlatformaKultury.pl.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.