Stowarzyszenie Dyrektorów Samorządowych Instytucji Kultury zaprasza do udziału w kolejnym seminarium realizowanym w ramach projektu „Bariery rozwojowe i ukryte potencjały lokalnych instytucji kultury. Rekomendacje zmian systemowych”.

Projekt jest realizowany w ramach programu „Kultura małych i średnich miast – Otwarta Grupa Robocza” będącego częścią „Dolnośląskiej Platformy ESK 2016+”. Celem projektu jest wypracowanie rekomendacji dotyczących zmian systemowych w kulturze, zwłaszcza w odniesieniu do domów, ośrodków i centrów kultury.

Seminarium pt. „Po co komu polityka kulturalna?” odbędzie się w dniach 10-11 października 2016 r. w Legnickim Centrum Kultury – ul. Chojnowska 2, Legnica. Gościem seminarium będzie Artur Celiński, ekspert w dziedzinie polityki kulturalnej i znaczenia kultury dla rozwoju miast, wiceprezes Fundacji Res Publica.

Seminarium rozpocznie się o godz. 12.00 w poniedziałek 10 października a zakończy ok. godz. 13.00 we wtorek 11 października. Udział w nim jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają posiłki i hotel. Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia do udziału należy wysyłać poprzez formularz rejestracyjny.

Motyw graficzny

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.