Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłosił konkurs na dyrektora Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu. Poprzednią dyrektorkę odwołano, gdy okazało się, że w zasobach muzeum brakuje wielu cennych eksponatów.

Kilka tygodni temu okazało się, że z muzeum zginęły m. in. zabytkowe aparaty telefoniczne i radioodbiorniki warte co najmniej kilkadziesiąt tysięcy złotych. Zarząd województwa odwołał dyrektorkę i skierował sprawę do prokuratury. Właśnie ogłoszony został konkurs na dyrektora muzeum.

Żeby stanąć do konkursy niezbędne jest wykształcenie wyższe magisterskie, doświadczenie zawodowe w podmiotach prowadzących działalność w sferze kultury oraz minimum 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

Preferowani będą kandydaci z doświadczeniem w opracowywaniu lub realizacji projektów kulturalnych, finansowanych ze źródeł pozabudżetowych, ukończone studia podyplomowe, szkolenia, kursy w dziedzinie zarządzania.

Dokumenty aplikacyjne można składać przez najbliższe 30 dni. Szczegółowe informacje dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Konkurs na dyrektora Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu

Fot. www.facebook.com/MPiTWr/

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.