Biblioteka Narodowa poszukuje ponad trzydziestu kierowników, specjalistów i bibliotekarzy. Oferowane wynagrodzenia wahają się w zależności od stanowiska od 2.900 do 5.500 zł.

Biblioteka Narodowa prowadzi rekrutację m.in. na stanowiska kierowników: Zakładu Zbiorów Dźwiękowych i Audiowizualnych, Pracowni Uzupełniania Zbiorów, Czytelni Rękopisów i Starodruków, Pracowni Rozwoju Polony oraz sekretariatu. Poszukiwani są także specjaliści z różnych dziedzin oraz asystenci/adiunkci.

Ponadto do obsadzenia jest kilkanaście stanowisk bibliotekarzy, w tym do katalogowania publikacji z zakresu: literatury pięknej, zootechniki, nauk społecznych, nauk prawnych, nauk politycznych, medycznych, matematycznych, kultury i sztuki, nauk inżynieryjnych i technicznych, nauk o Ziemi, nauk ekonomicznych, architektury i budownictwa oraz do katalogowania poloników w językach: węgierskim, rumuńskim, niemieckim, niderlandzkim i angielskim.

Młodszy bibliotekarz może liczyć na wynagrodzenie zasadnicze w wys. 2.900 zł, starszy bibliotekarz – 3.200 zł, asystent 3.100 zł, adiunkt – 4.300 zł, kierownik – 5.000 zł + 10-procentowy dodatek funkcyjny.

Szczegółowe informacje o naborze dostępne są na stronie internetowej Biblioteki Narodowej.

Biblioteka Narodowa – praca

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.