Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego ogłosiła nabór do programu liderskiego LABiB. Udział w programie otwiera szanse ma rozwój kompetencji, sieci kontaktów oraz udział w konkursach grantowych.

Udział w programie umożliwia zdobycie nowych kompetencji i umiejętności i daje szansę na refleksję nad swoją pozycją i przyszłością zawodową. Uczestnicy programu wezmą udział w cyklu warsztatów, spotkań, wydarzeń nastawionych na rozwój umiejętności, wiedzy i kompetencji.

Do programu mogą się zgłaszać bibliotekarki i bibliotekarze, pracujący publicznych, pedagogicznych, szkolnych, naukowych i innych. Organizatorzy planują przyjąć do bieżącej edycji programu 10 osób.

Żeby zgłosić się do programu trzeba zarejestrować się na portalu www.labib.pl, pozyskać rekomendację od członka sieci LABiB lub osoby z zespołu Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego lub innej organizacji/instytucji/osoby oraz wypełnić formularz rejestracyjny. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 22 sierpnia 2016 r. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Programu Rozwoju Bibliotek (link poniżej).

Program liderski LABiB

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.