Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego rozpoczęła rejestrację uczestników na „Ogólnopolski kongres bibliotek: Włącz różnorodność!”.
Do udziału w kongresie mogą się zgłaszać zarówno bibliotekarki i bibliotekarze, jak i osoby z instytucji oraz organizacji, które z bibliotekami współpracują lub chcą taką współpracę nawiązać.

Kongres zostanie zrealizowany w formie interaktywnej gry edukacyjnej (dzień I – Włącz różnorodność przez cały rok!) oraz warsztatów i prezentacji pogłębiających tematykę różnorodności kulturowej (dzień II – Warsztatowe inspiracje). Wydarzenie będzie przestrzenią do wymiany doświadczeń, wzajemnej inspiracji i nawiązywania kontaktów z osobami prowadzącymi działania w obszarze wielokulturowości.

Rekrutacja na kongres potrwa do 30 września br. do godziny 23:59. Osoby zgłaszające się na wydarzenie mają do wykonania zadanie: zrobić zdjęcie ilustrujące ich motywację do udziału w kongresie i skomentować je. O przyjęciu na kongres nie decyduje kolejność zgłoszeń. Wysłanie wniosku zgłoszeniowego możliwe jest jedynie drogą elektroniczną (kliknij poniżej).

Zgłoś się na Ogólnopolski kongres bibliotek: Włącz różnorodność!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.