Trwa rekrutacja do kolejnej edycji Akademii Menedżerów Muzycznych. Akademia przygotowuje ludzi do profesjonalnego zarządzania muzyką i kształci kadry do współpracy z artystami oraz skutecznego działania na rynku muzycznym.

Okres wakacyjny to zazwyczaj sezon ogórkowy, jednak nie dla Akademii Menedżerów Muzycznych. Studenci i absolwenci AMM już zaczęli sezon pracując podczas festiwali muzycznych. Każdy zainteresowany może do nich dołączyć, wystarczy zapisać się do kolejnej, piętnastej już edycji.

Uczniowie i absolwenci Akademii Menedżerów Muzycznych w tym roku będą pracować m.in. przy festiwalach Alter Artu czy Off Festivalu. Przewidziane są również praktyki na festiwalach rockowych, metalowych, rapowych i reggae’owych.

– Oczywiście bardzo ważne są zajęcia w trakcie semestru, jednak wiele osób bardzo ceni sobie też te praktyki w wakacje, na „żywym organizmie”. Dlatego bardzo się cieszę, że nasi ludzie mogą pracować na tak zróżnicowanych wydarzeniach – od tych kameralnych, bo gigantyczne festiwale – mówi dyrektor Akademii, Przemek Kubajewski.

Co ważne, w takich praktykach mogą brać udział też osoby, które dopiero zapisały się do 15.edycji szkoły. Ta edycja Akademii Menedżerów Muzycznych rozpocznie się w październiku, jednak na ograniczoną liczbę miejsc, warto zapisać się wcześniej (powodem tego są też znaczne zniżki we wstępnej części rekrutacji). Dodatkowym autem szkoły jest to, że każda osoba, która zostanie członkiem AMM, może korzystać ze wszystkich zajęć nawet po zakończeniu swojej edycji.

Więcej informacji o naborze można znaleźć na stronie internetowej www.akademiamm.pl. Wszelkie pytania można zadawać również mailowo (info@akademiamm.pl) lub telefonicznie – 570 026 866.

Na fot. studenci Akademii Menedżerów Muzycznych przed ubiegłorocznym koncertem Eda Sheerana, podczas którego pracowali.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.