Jesteś członkiem zarządu organizacji pozarządowej, osobą pełniącą w funkcje kierownicze lub zarządcze, liderem w społeczności lokalnej? Szkoła Liderów i Fundacja PwC mają dla Ciebie ofertę!

Fundacja Szkoła Liderów we współpracy z Fundacją PwC ogłasza nabór otwarty uczestników do VII edycji półrocznego programu rozwojowego dla liderów społecznych „Dwa sektory – jedna wizja”. Program trwa od grudnia 2016 r. do czerwca 2017 r. W tym okresie każdy uczestnik ma możliwość odbycia 6 indywidualnych spotkań z wolontariuszem firmy PwC na wysokim stanowisku zarządczym. Głównym założeniem procesu jest wsparcie uczestnika w osiągnięciu jasno sprecyzowanych przez niego i mierzalnych celów dzięki sesjom z elementami coachingu i mentoringu.

Żeby zgłosić się do programu nie trzeba być zatrudnionym w organizacji pozarządowej. Istotnym kryterium jest jednak pełnienie roli przywódczej lub zarządczej w organizacji lub inicjatywie społecznej.

Rekrutacja do programu jest dwuetapowa. W pierwszym etapie należy do 6 listopada wysłać kompletną ankietę on-line wraz z CV. Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na telefoniczną rozmowę rekrutacyjną, która odbędzie się 17 listopada (w godzinach od 11.00 do 16.00). Dokładna godzina zostanie podana osobom zaproszonym na rozmowę. Każdy zakwalifikowany uczestnik/uczestniczka ma obowiązek uczestniczyć w szkoleniu wprowadzającym, które odbędzie się w połowie grudnia w Warszawie w siedzibie PwC. Organizatorzy gwarantują nocleg i posiłek. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Programu Liderzy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Fundacja Szkoła Liderów to wiodąca organizacja pozarządowa zajmująca się edukacją obywatelską, a w szczególności wzmacnianiem liderów sfery publicznej. Rozwijamy postawy liderskie, promujemy debatę publiczną i wspieramy liderów środowisk i społeczności lokalnych. Od 1994 roku przeszkoliliśmy już ponad 4000 osób. Nasi absolwenci są posłami, samorządowcami, kierują setkami organizacji i Inicjatyw społecznych na całym świecie.

PwC jest wiodącą globalną organizacją świadczącą usługi doradcze. Firma jest obecna w 158 krajach zatrudniając ponad 168.000 pracowników. W Polsce PwC zatrudnia 1700 specjalistów i kadry wspierającej w siedmiu miastach: Gdańsku, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Łodzi i Warszawie.

Dwa sektory – jedna wizja – nabór do programu

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.