Warszawska Szkoła Filmowa ogłosiła konkurs stypendialny dla zdolnych i kreatywnych młodych twórców.

Konkurs jest inicjatywą otwartą, przeznaczoną dla wszystkich zainteresowanych nauką w Warszawskiej Szkole Filmowej. Nie liczy się dotychczasowe doświadczenie. Każda praca rozpatrywana będzie indywidualnie, a kryterium oceny stanowić będzie kreatywność, pomysł i realizację nadesłanych projektów, talent i potencjał Uczestnika. Uczestnikiem Konkursu może być osoba, która ukończyła szkołę średnią i spełnia warunki rekrutacji na studia wyższe.

Żeby wziąć udział w konkursie trzeba przesłać dowolną formę multimedialną – film, zdjęcia, muzykę. Stypendia zostaną przyznane na kierunku FILM I MULTIMEDIA w pięciu specjalnościach: Realizacja Obrazu Filmowego, Reżyseria, Montaż, Kreacja Dźwięku i Fotografia.

Nagrodą w Konkursie są roczne stypendia uprawniające do nauki w Warszawskiej Szkole Filmowej na kierunku Film i Multimedia w wybranej specjalności: montaż, reżyseria, realizacja obrazu filmowego, fotografia, kreacja dźwięku.

Hasło konkursu to: Awatar. – Awatar to słowo, które najlepiej opisuje współczesną rzeczywistość. Funkcjonujemy w wielu wymiarach, mamy różne tożsamości, inną w świecie realnym, inną w filmie, w sieci, czy w grach. A może tych rzeczywistości nie da się już rozdzielić? Pozostawiamy Was z tym pytaniem – czytamy w zaproszeniu do konkursu.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 26 sierpnia 2016 r. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 31 sierpnia 2016 r.

Warszawska Szkoła Filmowa – konkurs stypendialny

WSF_Konkurs2_CLOSED_PLAKAT2

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.