Jesteś artystą, animatorem, edukatorem albo menedżerem kultury i działasz we Wrocławiu? Zgłoś się do udziału we Wrocławskim Kongresie Kultury. Właśnie wystartowała rejestracja uczestników.

– Wrocławski Kongres Kultury to efekt unikatowej współpracy strony społecznej, instytucji kultury i samorządu – informują jego organizatorzy. –  20 marca spotkajmy się w Centrum Sztuk Performatywnych Piekarnia (ul. Księcia Witolda 62-70), by porozmawiać m.in. o kondycji i roli twórcy, pracy i współpracy w kulturze, polityce informacyjnej, aktywnym uczestnictwie różnych grup społecznych oraz edukacji – czytamy na stronie wydarzenia.

W programie znajdą się debaty i dyskusje, część artystyczna, a przede wszystkim wybory do pierwszej Wrocławskiej Rady Kultury.

Udział w kongresie mogą wziąć osoby pełnoletnie, które posiadają centrum aktywności życiowej we Wrocławiu i są przedstawicielami lub uczestnikami wrocławskiego środowiska kulturalnego. Udział w kongresie jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Każdy zarejestrowany uczestnik zostaje automatycznie dopisany do listy wyborców. Istnieje możliwość zarejestrowania się tylko na głosowanie, bez udziału w wydarzeniach kongresowych.

Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji oraz programu kongresu dostępne są na stronie Wrocławskiego Kongresu Kultury.

Na fot. dyskusja stolikowa podczas pierwszego Wrocławskiego Kongresu Kultury w 2016 r. (fot. Paweł Kamiński)

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.