Ruszyła rejestracja na Kongres Menedżerów Kultury, który odbędzie się w grudniu w Katowicach.

Jak informowaliśmy Kongres Menedżerów Kultury odbędzie się w dniach 8-11 grudnia 2015 w kompleksie Międzynarodowego Centrum Kongresowego, Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia oraz nowej siedziby Muzeum Śląskiego w Katowicach.

Organizatorem Kongresu jest Stowarzyszenie Inicjatywa, które jest znane m. in. z organizacji Festiwalu Filmów Kultowych w Katowicach (dziś Festiwal Filmowy Cropp Kultowe) oraz Festiwalu Muzyki Improwizowanej – Jazz i Okolice/Jazz & Beyond.

Kongres jest otwarty dla aktywistów stowarzyszeń i fundacji działających w obszarze kultury, dyrektorów domów i centrów kultury; teatrów, oper i filharmonii; pracowników naukowych związanych badawczo z obszarem kultury; dziennikarzy oraz wszystkich innych zainteresowanych zarządzaniem oraz narzędziami kreatywnego menedżmentu.

Udział w kongresie jest płatny. Pakiety zaczynają się 79 zł za jeden dzień. Udział w trzech dniach to koszt minimum 149 zł (bez noclegu) do 349 zł (z noclegiem w pokoju 1-osobowym). Można również skorzystać z udziału w bankiecie inauguracyjnym (79 zł) oraz wybranym szkoleniu (400 zł).

Szczegółowe informacje i formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie internetowej kongresu.

Kongres Menedżerów Kultury

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.