Trwa rekrutacja do Szkoły Trenerskiej Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych. Szkolenie jest płatne, ale to bardzo dobra inwestycja.

Stowarzyszenie Trenerów Organizacji Pozarządowych (STOP) jest ogólnopolską organizacją pozarządową zrzeszającą ponad 200 osób pracujących w obszarze edukacji dorosłych i działających na rzecz zmiany społecznej. Stowarzyszenie opracowało i wdrożyło jeden z pierwszych w Polsce systemów certyfikacji trenerskiej.

Aktualnie trwa rekrutacja do 19. edycji Szkoły Trenerskiej STOP. Szkolenie obejmuje ponad 230 godzin szkoły – w tym 200 godzin zajęć szkoleniowych. Założenia edukacyjne i program szkoły zawierają kluczowe elementy niezbędne do rozwoju trenerskiego – łączą podejście psychologiczne (stawiające na relacje międzyludzkie i proces grupowy) z podejściem charakterystycznym dla szkoleń z zakresu zarządzania (określone cele, jasna struktura).

Szkolenia prowadzą trenerzy i trenerki z dużym doświadczeniem pracy z dorosłymi, specjalizujący się w różnych tematach. Łączy ich wspólne podejście do pracy z grupą, oparte na uznaniu jej podmiotowości i autonomii.

Rekrutacja jest dwuetapowa. Pierwszym krokiem jest wysłanie ankiety zgłoszeniowej. Drugim – rozmowa kwalifikacyjna. Ankiety można wysyłać do 17 października 2016 r. Udział w Szkole Trenerskiej kosztuje 8.400 zł brutto. Można płacić w ratach.

W najbliższą sobotę 17 września odbędzie się Dzień Otwarty Szkoły Trenerskiej. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych.

Szkoła Trenerska Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych – nabór

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.