Fundacja Aktywizacja szuka trenerów umiejętności komputerowych w 101 gminach.Fundacja Aktywizacja jest partnerem wiodącym w projekcie „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści”. Partnerami w projekcie są również: Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Polski Związek Głuchych Oddział Łódzki oraz Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego. W związku z realizacją projektu fundacja poszukuje trenerów w 101 lokalizacjach.

Trenerzy muszą na co dzień aktywnie działać w społeczności lokalnej danej gminy, współpracując z lokalnymi instytucjami i organizacjami. Muszę też mieć doświadczenie zawodowe w prowadzeniu szkoleń z zakresu technologii informatycznych lub komunikacyjnych lub działań na rzecz wsparcia kompetencji komputerowych lub informatycznych (minimum 100 h doświadczenia w ciągu ostatnich 3 lat). Powinni mieć doświadczenie w pracy z różnymi grupami wiekowymi oraz osobami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Niezbędne są też wysokie kompetencje interpersonalne w zakresie pracy z grupą.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru oraz lista gmin, w których fundacja poszukuje trenerów dostępna jest na stronie Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.