Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i studenci mogą zostać specjalistami od projektów. Szansę na to daje im udział w ogólnopolskiej olimpiadzie „Zwolnieni z Teorii”. Właśnie ruszył nabór.

„Zwolnieni z Teorii” to ogólnopolska olimpiada kierowana do studentów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Jej celem jest rozwój praktycznych umiejętności z zakresu zarządzania projektami u młodych ludzi oraz inspiracja do aktywności społecznej. Zadaniem uczestników olimpiady jest zrealizowanie projektu społecznego zmieniającego na lepsze lokalne otoczenie. Ułatwi to interaktywny portal. Pomagać będą doświadczeni mentorzy.

Każdy finalista otrzyma międzynarodowy certyfikat sygnowany przez Project Management Institute R.E.P. Certyfikat potwierdza zdobyte doświadczenie i wiedzę o najważniejszych elementach zarządzania projektami, wystarczającą do samodzielnej realizacji projektu, również społecznego.

Olimpiadę organizuje Social Wolves – start-up społeczny z Polski, który działa na rzecz odpowiedzialnej i kompetentnej kadry zarządzającej.

W programie mogą wziąć udział studenci oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. Rejestracja trwa do 30 listopada 2015 r. Szczegóły dostępne są na stronie programu.

Zwolnieni z teorii

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.