Trzecie wydanie książki „Samorządowa instytucja kultury. Instrukcja obsługi” już do kupienia w księgarniach internetowych. W nowej odsłonie znacznie więcej treści i dużo nowych tematów i specjalna cena na ebooki przez pierwsze 2 tygodnie sprzedaży.

  • Czy organizator ma prawo nadzorowania instytucji kultury?
  • Kto decyduje o strukturze organizacyjnej instytucji?
  • Czy organizator może narzucić instytucji kultury w statucie organizację konkretnych wydarzeń?
  • Jak zorganizować konkurs na dyrektora instytucji kultury?
  • Kto powinien udzielać urlopu dyrektorowi instytucji kultury?

Odpowiedzi na te i dziesiątki innych pytań dotyczących funkcjonowania publicznych instytucji kultury można znaleźć w nowym wydaniu książki „Samorządowa instytucja kultury. Instrukcja obsługi”, jedynej tego typu publikacji kierowanej do kadr zarządzających instytucji kultury i pracowników wydziałów kultury w urzędach administracji samorządowej.

Więcej o książce (kliknij)

Pierwsze wydanie książki ukazało się jesienią 2017 r. a drugie na początku 2020 r. W stosunku do pierwszego wydania tegoroczna edycja jest ponad dwukrotnie obszerniejsza. W stosunku do drugiego wydania wydanie trzecie jest obszerniejsze o ponad 30 proc. i zostało wzbogacone o około 20 nowych tematów, w tym kwestie uprawnień nadzorczych organizatora (a właściwie ich braku) w stosunku do instytucji oraz wykonywania niektórych czynności z zakresu prawa pracy w stosunku do dyrektora.

Książkę można kupić zarówno w formie drukowanej jak i e-booka (w formatach EPUB, MOBI, FB2). Do 22 września trwa promocja na ebooki, które można kupić o 20 proc. taniej, tj. w cenie 40 zł. Promocja jest jednorazowa nie będzie powtarzana w przyszłości.

“Samorządowa instytucja kultury. Instrukcja obsługi” – Kup książkę!

Uwaga! Ważna informacja. Kupując książkę „Samorządowa instytucja kultury. Instrukcja obsługi” ze strony Ridero.eu można otrzymać fakturę na instytucję. Żeby otrzymać fakturę należy w formularzu zamówienia wpisać prośbę o jej wystawienie oraz dane w polu „Uwagi do zamówienia” lub wysłać na adres: support@ridero.pl.

Książkę można również nie korzystając z formularza dostępnego na stronie wydawcy i zapłacić zwykłym przelewem. Żeby to zrobić należy wysłać zamówienie e-mailem na adres: support@ridero.pl (podając dane do faktury).

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.