Popularny wśród dyrektorów instytucji kultury poradnik doczekał się kolejnej aktualizacji oraz specjalnej wersji dla dyrektorów i kadr bibliotek publicznych. „Biblioteka publiczna. Instrukcja obsługi” oraz „Samorządowa instytucja kultury. Instrukcja obsługi” dostępne są już w księgarniach internetowych.

„Bibliotek publiczna. Instrukcja obsługi” to kolejny poradnik autorstwa Pawła Kamińskiego, eksperta i praktyka kultury. Analogicznie jak wcześniejsza książka „Samorządowa instytucja kultury. Instrukcja obsługi”, poradnik dedykowany pracownikom bibliotek ma zwięzłą formę i odpowiada na kluczowe pytania dotyczące funkcjonowania bibliotek publicznych jako szczególnej formy samorządowych instytucji kultury.

– W ciągu ostatnich dwóch, trzech lat pojawiło się wiele istotnych dla funkcjonowania bibliotek a także pozostałych instytucji kultury orzeczeń sądów administracyjnych. Są one o tyle ważne, że potwierdzają autonomię i niezależność instytucji kultury, czyli coś, co w codziennej praktyce nie zawsze jest oczywiste dla organizatorów – mówi Paweł Kamiński.

– Mam nadzieję, że książka, którą przygotowałem dla bibliotekarzy, podobnie jak wcześniejszy, wielokrotnie aktualizowany poradnik, chociaż trochę pomoże w pracy dyrektorom i kadrom bibliotek i innych instytucji kultury – dodaje Paweł Kamiński.

Oprócz zupełnie nowej publikacji „Bibliotek publiczna. Instrukcja obsługi” pracownicy instytucji kultury mogą też sięgnąć po kolejną, czwartą już wersję książki „Samorządowa instytucja kultury. Instrukcja obsługi”. W publikacji pojawiły się nowe tematy a ponadto została ona poprawiona i zaktualizowana.

Obie książki dostępne są zarówno w wersji papierowej jak w formie ebooka. Każda z nich zawiera odnośniki (aktywne w wersji ebook) do licznych aktów prawnych, orzeczeń sądowych, rozstrzygnięć nadzorczych.

“Biblioteka publiczna. Instrukcja obsługi” – dowiedz się więcej albo kup książkę na stronie wydawcy

“Biblioteka publiczna. Instrukcja obsługi”

“Samorządowa instytucja kultury. Instrukcja obsługi – dowiedz się więcej albo kup książkę na stronie wydawcy

„Samorządowa instytucja kultury. Instrukcja obsługi”

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.